Adventní vystoupení 27.11.2011

Základní a Mateřská škola společně s Obcí Horní Dunajovice uspořádala zahájení adventu akcí nazvanou „Rozsvícení vánočního stromu“, které se uskutečnilo v neděli  27. 11. 2011 od 15,30 hod. na prostranství za obecním úřadem. Se svým programem vystoupily dětí základní a mateřské školy. Poté se rozsvítil vánoční stromeček  a děti i dospělí si mohli vyrobit a zakoupit vánoční ozdoby z včelího vosku. Děkujeme panu Budínovi za výrobky z včelího materiálu, paní Sylvě Jedličkové za adventní věnečky a Zlatce Vlčkové za ukázky z patcheworku. Nechybělo tradiční svařené víno, čaj a sladkost pro děti a douzovaná cigára. O občerstvení a vánoční výzdobu  se postarali pracovníci obce, kterým tímto také děkujeme.

Doufáme, že jsme pomohli načerpat vánoční atmosféru a přejeme Vám všem pěknou dobu adventní.