Jablíčkový den 25. 10. 2011

V úterý 25. 10. 2011 proběhl na naší škole projekt nazvaný „Jablíčkový den“. Paní učitelky si přichystaly pracovní listy z českého jazyka a matematiky, kde žáci plnili úkoly věnované ovoci apod. Z domova si děti přinesly různé druhy ovoce (někteří i zeleniny), ze kterých I.třída (1.a 2.ročník) vyrobila sýrovo-ovocné jednohubky.   II.třída (3. a 4.ročník) si přichystala náročnější výrobu čokoládových  jednohubek (piškot a banán namáčený v čokoládě). Paní učitelka Špalková upekla jablečnou buchtu a zdravá svačinka mohla začít   :-). Po svačině se uskutečnila soutěž „O nejhezčí jablíčko“. Žáci první třídy hodnotili jablka v druhé třídě a obráceně. Při vyhlášení nejhezčích jablíček neskrývaly některé děti velké zklamání, že nevyhrály, ale v příštím roce mohou zvítězit zase ony :-). Poté si všichni v rámci pracovní činnosti vyrobili jablíčka z kousků krepového papíru.

Vítězové: I.třída

1. místo Kristýna Raputová