Školský pohár České pojišťovny ve florbale

V pátek 29. 11. 2013 nastal ten dlouho očekávaný den pro nás chlapce ze sportovního kroužku. Přihlásili jsme se totiž do okresního kola Školského poháru České pojišťovny ve florbale pro 1. stupeň pod názvem Dunajčíci.

Časně ráno jsme nastoupili na autobus směr Znojmo, kde se v hale TJ Znojmo konal výše uvedený pohár. Na místo jsme dorazili jako první a měli jsme tudíž možnost pozorovat veškeré přípravy.

Byli jsme rozřazeni do skupiny A a odehráli zápasy se ZŠ Šumná, Přímětice, Tasovice a Břežany. Třikrát jsme prohráli a jednou remizovali. Výsledky nám nic neubrali na bezvadném sportovním zážitku, při kterém jsme si porovnali výkony se svými vrstevníky a hlavně, což byl účel naší účasti na sportovním utkání, jsme si pořádně zahráli.

Získali jsme diplom za 5. místo (z celkem 8 družstev) a spokojeně odjížděli zpátky domů.

Bližší výsledky z turnaje najdete na stránce:  http://www.mladeznickyflorbal.cz/2013/turnaj/detail/111