Slavnostní zahájení školního roku

V úterý 1.září 2020 proběhlo slavnostní zahájení školního roku 202/2021 hodně netradičně, a to v prostoru jídelny kulturního domu (dříve obecní hospody :-)).

Vzhledem k probíhajíci celkové rekonstrukci jsme zvolili tyto náhradní prostory, aby rodiče nemuseli s dětmi jezdit do Želetic, kde jsme našli azyl v tamní základní škole.

Paní ředitelka přivítala, jménem všech zaměstnanců školy, všechny přítomné, seznámila ostatní s organizací školního roku, představila dva prvňáčky, žáci pátého ročníku předvedli svůj kulturní program, a poté předala slovo panu starostovi obce Miloslavu Reiterovi.

Pan starosta nás seznámil s právě probíhající rekonstrukcí školy a popřál všem zaměstnancům, dětem a rodičům úspěšný školní rok.

.