Projekt S Evou a Edou zdravě a bezpečně

Vážení rodiče, jak jsme vás již informovali, zapojila se naše škola do projektu hrazeného Evropskou unií s názvem „S Evou a Edou zdravě a bezpečně“. Součástí výše uvedeného projektu jsou nebo budou tyto aktivity:

• Kroužek „Zdravý pohyb“ jehož součástí jsou různé sportovní aktivity (využijeme zde in-line brusle, pin-pongový stůl, koloběžky…), rehabilitační tělesná výchova, netradiční pohybové aktivity pro správné držení těla a rozvoj svalové hmoty, atd. Dále se zde žáci seznámí se zdravým životním stylem, s bezpečností silničního provozu apod. Tento kroužek bude probíhá každou středu od 12, 30 hod. do 14,00 hod. a vede jej p. uč. Špalková.
  • Dále proběhnou dva projektové dny, jejichž součástí bude pravděpodobně účast na dopravním hřišti a v plaveckém bazénu ve Vémyslicích. Bližší informace ještě upřesníme.

Na těchto stránkách vás budeme ve fotografiích informovat o činnosti výše uvedených aktivit.

Seznam fotogalerií: