Informace – stravování

Vážení rodiče,

pokud vám onemocní dítě a máte přihlášený oběd, můžete si jej vyzvednou ten daný den v kuchyni ZŠ Horní Dunajovice v 11 nebo ve 12,30 hodin. V čase mezi 11,15 hod. do 12,30 hodin vám oběd nebude vydán, protože v tomto termínu se vydává oběd přítomným dětem.

Děkujeme za pochopení.

Níže vám přeposíláme informaci o přihlašování a odhlašování obědů ze školní jídelny v Želeticích.

Vážení strávníci,

Prosím vás o přihlášení obědů telefonicky na 732 190 305 nebo e-mailovou adresou: sj.zeletice@seznam.cz.
Částku stravného zaplaťte na účet 285 998 619/0300 nebo hotově na adrese školní jídelny. Při platbě přes účet použijte vaše evidenční číslo jako variabilní symbol, který vám byl přidělen. V případě, že neznáte vaše evidenční číslo, informujte se u vedoucí školní jídelny.
Pokud částku za stravné neuhradíte, nebude vám vydán oběd.

Stravné na následující měsíce (říjen, listopad,…) zaplatíte vždy do 25. dne předchozího měsíce. Např.: pokud chcete odebírat obědy v říjnu, musíte stravné zaplatit nejpozději do 25.9.2021.

Přihlašování obědů: Obědy nahlašujte vždy den předem do 14:30.

Odhlášení obědů: Oběd odhlašujte nejpozději den předem do 14:30, v případě nemoci se musí v daný den oběd odebrat jinak propadne.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte vedoucí školní jídelny na čísle 732 190 305.

Markéta Rucká, vedoucí školní jídelny Želetice