Ve středu 13.5.2026 jsme se zúčastnili krajského kola McDonald’s Cup v Brněnských Ivanovicích. Chlapci vybojovali krásné 6.místo! Moc jim gratulujeme! ![]()
Naši školu reprezentovali: Michal Vlček, Otakar Grafek, Jáchym Trávníček, Dominik Adámek, Bruno Bodanský, Dominik Plotzer, Kryštof Binder a Marek Březina.






