Divadlo ZŠ 13.12.2022

V úterý 13. prosince 2022 navštívíme divadelní představení ve Znojmě s názvem „Krysáci a ztracený Ludvík“. Sraz v 7,40 hod. u školy – bez učení. Vybíráme 100 Kč na dopravu.

Mikulášský den – 5.12.2022

V pondělí 5. prosince 2022 proběhne v naší škole „MIKULÁŠSKÝ DEN“. Žáci si v tento den donesou pouze psací potřeby, pastelky, svačinu, pití a hlavně dobrou náladu 🙂 Možná přijde na návštěvu Mikuláš s andělem a čertem.

Sběr použitého kuchyňského oleje

Znovu jsme obnovili sběr použitého kuchyňského oleje. Popelnice na olej je umístěna ve vjezdu na školní dvůr – vedle popelnic na komunální odpad. Bližší informace v letáčku: Děkujeme, že budete společně s námi přispívat k ochraně životního prostředí. Použitý kuchyňský olej je druhotně využitelná  surovina, ale pokud se dostane do kanalizace, dochází k jejímu postupnému […]