ZŠ a MŠ Horní Dunajovice
Menu

100. výročí školy 29. 5. 2011

Oslavy 100. výročí školy

V neděli 29. 5. 2011 od 14, 00 hod. se uskutečnila v prostorách školy v Horních Dunajovicích oslava 100. výročí založení školy.  V rámci „Dne otevřené školy“ jste si mohli prohlédnout svátečně vyzdobenou školu, vystoupení žáků, výstavu obrazů, prodejní výstavu výrobků, foto-kroniku z let 1961-2011, prezentaci Sboru dobrovolných hasičů a Mysliveckého sdružení Horní Dunajovice. V průběhu oslav se uskutečnily soutěže pro děti v rámci „Dětského dne“ a ukázka výcviku služebních psů.

Poděkování patří Obci Horní Dunajovice, hasičskému a mysliveckému sdružení za organizační zajištění akce, Agře Horní Dunajovice za příspěvek, Luboši Cahovi za zajištění občerstvení a Sdružení rodičů při základní škole, které celou akci financovalo.

Projekt IROP