Listování – Višňové

V pondělí 27. 5. 2013 se žáci 1. a 2. ročníku, společně s dětmi z mateřské školy, zúčastnili „Listování“nazvaném Komisař Vrťapka a prokletí zubu moudrosti, Autora Petra Morkese v kinosále ve Višňovém.

V napínavém detektivním příběhu Komisař Vrťapka rozplétal nitky zločinu v samém srdci zoologické zahrady. Bylo záhadné zmizení slona Marlona nešťastná náhoda, nebo zlý úmysl? A jak byl do všeho zapleten tajemný zub moudrosti? Mějte na paměti, že komisař Vrťapka tentokrát pro dobro a spravedlnost nasazoval vlastní kožich. Naštěstí nebyl věhlasný detektiv na stopě rafinovaného padoucha sám, v patách měl nezvanou společnici. A byla to vážně kočka! LiStOVáNí plné nečekaných zvratů a podivných okolností pobavilo nejenom malé,ale i velké diváky.