Adventní vystoupení 1.12.2013

V neděli 1. prosince 2013 od 16,00 hod. se uskutečnilo na vánočně vyzdobeném prostranství za obecním úřadem vystoupení dětí naší školy. Pod vedením svých učitelek se naučily básničky a písničky, které se týkaly zimního a vánočního období. Po svém vystoupení jim obec Horní Dunajovice věnovala trdelník a teplý čaj.

Dospělí si mohli pochutnat na svařeném víně a nakoupit si od místních vystavovatelů výrobky z včelího vosku, perníku, z patchworku a adventní věnce. Poděkování patří zejména paní Vlčkové (Zlatce a Kateřině), Jedličkové, Novákové a panu Budínovi.

Také škola nezahálela a připravila výrobky (různé andělíčky, sněhuláčky apod.), které se moc líbily a skoro všechny prodaly. Nejvíce se na výrobcích podílela děvčata Hana Vlčková, Veronika Nováková, Aneta Líbalová společně s paní učitelkou Špalkovou.

Další poděkování patří pracovníkům naší obce, kteří se postarali o krásně vyzdobený areál, ozvučení při vystoupení, uvaření výborného svařeného vína a čaje.

Děkujeme obci Horní Dunajovice za financování celé akce.