Zahájení školního roku 2014/2015

Opět přišlo září, ten krásný měsíc podzimu, jehož nástupem prázdniny přecházejí do času minulého. Zase je tu den, který otevírá brány škol. A my jsme se sešli v pondělí 1. září, abychom zahájili nový školní rok 2014/2015.

Paní ředitelka přivítala všechny přítomné, zejména sedm prvňáčků. Popřála jim, ale také ostatním žákům, aby chodili do školy rádi, aby se jim ve škole líbilo a hodně se toho tady naučili.  Proslov přednesl i starosta obce pan Ladislav Březina.

Veronika, Vendula, Kristýna, Lucka a Martin si přichystali krátké kulturní vystoupení

Na závěr ředitelka školy popřála jménem všech zaměstnanců rodičům i dětem hodně úspěchů ve škole, mnoho trpělivosti, sebeovládání a pohodové zvládnutí tohoto školního roku.