Hrátky s podzimem 2016

V pátek 21. 10. 2016 se konal projektový den nazvaný „Hrátky s podzimem“. Již název projektu napovídá, že se jednalo o témata věnovaná podzimu, ovoci a zelenině, zdravé výživě a stromům.

Žáci I.třídy (1.a 3.roč.) se seznamovali s různými druhy ovoce a zeleniny podle hmatu a hrou „Kdo si zapamatuje nejvíce?“. Také pracovní listy do českého jazyka a matematiky obsahovaly výše uvedená témata. Na závěr jsme si připravili výborné ovocné koktejly.

Žáci II.třídy (2.,4.,5.roč.) vypracovávali projekt nazvaný „Stromy“, kterým si připomněli Den stromů (20.října). Plnili různé zajímavé úkoly a dozvěděli se spoustu zajímavého nejenom o stromech, ale také ovoci, zelenině a podzimu. Na závěr si také připravili koktejly – smoothie a paní učitelka Špalková upekla báječné jablečné muffiny, které nabídla i dětem v I.třídě. Děkujeme.

Celý den se žákům moc líbil a již se těší na další zajímavě strávené dny:-)