Adventní vystoupení 2017

V neděli 3. prosince se na vánočně vyzdobeném prostranství za kulturním domem uskutečnila sváteční akce „Rozsvícení vánočního stromečku“, kterou zorganizovala Obec Horní Dunajovice. Na úvod vystoupily děti ze základní a mateřské školy. Kromě tohoto vystoupení byl panem farářem vysvěcen adventní věnec. Během celé akce si mohli návštěvníci vychutnat svařené víno a čaj a nakoupit si vánoční výrobky, kterými se prezentovala nejenom naše škola, ale i Charita Znojmo (p. Rytířová), Domov pro osoby se zdravotním postižením Tavíkovice (p. Cidlíková), p. Jedličková, p. Vlčková a p. Szabóová. Děvčata ze 4. třídy chodila poctivě každý den ráno, aby mohla připravit výrobky na vánoční jarmark. Také prezentovala tuto práci 7. 12. 2017 na vánočních trzích organizovaných Základní školou v Prosiměřicích. Moc jim za to děkujeme a doufáme, že pokud jste si naše výrobky zakoupili, tak se vám líbí a dělají vám radost.

Poděkování také patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na uskutečnění této akce a pomohli vytvořit sváteční atmosféru v tomto předvánočním čase.