Slavnostní otevření nového hřiště a Den dětí 2018

3. června 2018 jsme prožili příjemné nedělní odpoledne. Otevíralo se totiž nově zrekonstruované „Oranžové hřiště“ za školou, jehož součástí byla oslava Dne dětí. Rekonstrukci umožnila Nadace ČEZ, která svým příspěvkem 200 000 Kč významně přispěla na finanční zajištění této akce a přispěla tak k vytvoření vhodného zázemí na rozvoj sportovních a pohybových aktivit nejen dětí naší školy, ale i ostatních sportovních nadšenců. Na pořízení sportovních prvků, které zajistila firma Dřevoartikl, se 50 000 korunami podílela Obec Horní Dunajovice, 25 000 Kč věnoval sportovní oddíl a 20 000 Kč firma JOKA, která také zajistila úpravu povrchu a hrazení kolem hřiště. Na zvelebení hřiště se podíleli i rodiče, kteří pomohli natřít plot.

Zaměstnanci školy připravili atrakce s odměnou, myslivci učili střílet na cíl, střílelo se i z luku, hasiči ukázali hasební techniku, obec zafinancovala hodnotné odměny.

Děkujeme všem organizátorům a pevně věříme, že si sportovního hřiště budou všichni vážit, využijí v co největší míře příležitost ke sportování.

Doufáme, že zde nebude docházet k ničení a vandalismu a bude se dodržovat návštěvní řád, který je zde vyvěšen.