Rozsvícení vánočního stromečku

V neděli 27.prosince 2022 se, v areálu za kulturním domem, po dvou letech uskutečnilo „Rozsvícení vánočního stromečku a žehnání adventního věnce“.

V úvodu vstoupily děti z naší mateřské a základní školy se svým programem plným vánočních písniček a básní. Na závěr si všichni přítomní zazpívali výběr nejznámějších koled a paní ředitelka popřála všem krásný adventní čas, klidné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2023.

K dispozici bylo svařené víno, čaj (zajistili zastupitelé obce), horká čokoláda (zajistil pan Sokoll a paní Špalková H.), pro děti Obec Horní Dunajovice zakoupila adventní kalendáře. Dále jsme si mohli zakoupit vánoční výrobky, které vytvořili žáci naší školy, paní Trávníčková, Jedličková, Vlčková, Charita Znojmo (prodej paní Rytířová).

Bylo tom pěkně strávené sváteční – první adventní odpoledne.