Školní akademie

V neděli 25. června 2023 od 15 hodin se v sále kulturního domu uskutečnila ŠKOLNÍ AKADEMIE.

Diváci shlédli taneční vystoupení žákyň ZŠ z hudebně pohybového kroužku, které si pod vedením paní učitelky Rožnovské připravily velmi pěkné představení.

Poté nastoupili děti z mateřské školy, které nám předvedly co se za celý rok naučily a předškoláci zatančili na písničky z Pomády. Vystoupení s nimi připravily paní učitelky J. Mikelová, M. Havelková, T. Hofstetter a asistentky N. Eliášová, V. Lapešová.

Na závěr jsme se pobavili u skvěle nacvičené pohádky „Princezna ze mlejna“. S žáky ZŠ ji nacvičily p. uč. R. Špalková a M. Palečková.

Velký potlesk po všech vystoupeních značil to, že se školní akademie velmi líbila.